Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
Wydaję mi się że raczej szans nie ma na żadne odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że nie ustawa o zwrotach nie dla maluczkich, najwyżej napasie się kilku wyłudzaczy - pseudoprawników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panowie i Panie. Nie proponuję współpracy w KPF Feniks ani dawania zleceń do tej niby firmy. Zero kontaktu, zero współpracy, beszczelni pracownicy, problemy z prawnikami, niskie wyceny, brak wiedzy i wiele innych. co na to " FENIKS" ??????? co na to " FENIKS" ??????? co na to " FENIKS" ??????? :lol: :blush: :lol: :wacko: :D :( :lol: :o  
  Wyceny mają wysokie, bardzo wysokie takie aby naciągnąć kogoś na 2 000 PLN i potem nic się nie dzieję ze sprawą. Potem przysyłają ŻĄDANIE o dodatkowe 500 PLN bo znowu chcą kogoś wydoić.   Proszę kogoś z Feniksa o wyjaśnienie spraw wszystkich rolników, którzy podpisali umowy z wami w miejscowości stare pole, krasnołęka i inne w okolicach koło Malborka.   Z żadną sprawą nie poszliście do sądu, ba nawet pisma nie wysłaliści do energetyki, tylko przysłaliście tym biednym ludziom żadania o ponowne 500 PLN !!! za co ????   Proszę kogoś z Feniksa o przyjazd do tych miejscowości. Boicie się linczu.  Jak ktoś chce poznać  Feniksa to prosimy o przyjazd do tych miejscowości. Ludzie wam powiedzą jak działacie !!!! Wstyd i Hańba żeby Polak Polaka tak oszukiwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że Feniks nie należy do najlepszych firm tego typu. też coś o nich słyszałem. nie były to pochlebne recenzje, tylko kultura nie pozwala mi ich przytoczyć.   Nie ma co pisać o negatywach. Może jakieś dobre newsy ktoś ma w stylu: ja już wygrałem z energetyką czy z gazownikami :)   chętnie poczytam i pogadam z kimś takim....    proszę pisać o pozytywach, proszę nie ściemiać bo to widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAWNO DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD pracownika firmy FENIKS  że  na  Pomorzu są całe wioski w których każdy mieszkaniec ze słupem  nawet -1 -NA SWEJ DZIAŁCE dostał b. duże odszkodowanie -  dziwne że ja przy 11 - nie dostałam złotówki a straciłam kilka tysięcy- ciekawe czy ktoś z telewizji byłby tym tematem zainteresowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha :lol: TO JEST POLSKA TU SIĘ. CIĘŻKO ODDYCHA. ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU - POLITYCY JUŻ POKAZUJĄ JAK TANMI SPOSOBAMI KASĘ ROBIĆ A WY SIĘ DZIWICIE FIRMIE 'FENIKS" ŻE WAS OSKUBAŁA Z MARNYCH    2  (DWÓCH)TYSIĄCZKÓW. :D TOŻ TO ZŁODZIEJE NIEROBY!!!!!! U MNIE PRZEZ 40 MIECHÓW NIC NIE ZROBILI ALE O KASĘ TO DZWONILI             2 X  DZIENNIE :lol:  QURWA ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU -TAKI MAMY KLIMAT ,  HEJ........ :( '  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Darku, ja uzyskałem odszkodowanie. Sprawy trudne. Feniksa z nam. Na Warmii też trochę smrodu zostawili. Widzę, że ostro idą ale chyba nie w tą stronę.   Warto walczyć za te słupy bo pieniądze są całkiem niezłe. Prawie na nowy ciągnik wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Darku, ja uzyskałem odszkodowanie. Sprawy trudne. Feniksa z nam. Na Warmii też trochę smrodu zostawili. Widzę, że ostro idą ale chyba nie w tą stronę.   Warto walczyć za te słupy bo pieniądze są całkiem niezłe. Prawie na nowy ciągnik wyszło.
 Na takim stopniu ogólności to sobie możesz pieprzyć i nikogo to nie wzruszy. Konkrety ! Gdzie te słupy, kiedy postawione, ile  itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyceny mają wysokie, bardzo wysokie takie aby naciągnąć kogoś na 2 000 PLN i potem nic się nie dzieję ze sprawą. Potem przysyłają ŻĄDANIE o dodatkowe 500 PLN bo znowu chcą kogoś wydoić.   Proszę kogoś z Feniksa o wyjaśnienie spraw wszystkich rolników, którzy podpisali umowy z wami w miejscowości stare pole, krasnołęka i inne w okolicach koło Malborka.   Z żadną sprawą nie poszliście do sądu, ba nawet pisma nie wysłaliści do energetyki, tylko przysłaliście tym biednym ludziom żadania o ponowne 500 PLN !!! za co ????   Proszę kogoś z Feniksa o przyjazd do tych miejscowości. Boicie się linczu.  Jak ktoś chce poznać  Feniksa to prosimy o przyjazd do tych miejscowości. Ludzie wam powiedzą jak działacie !!!! Wstyd i Hańba żeby Polak Polaka tak oszukiwał.
Zostałam oszukana w ten sam sposób. Feniks wziął na wstępie 2000,00zł, minęły 3 lata, nawet w tym czasie nie poszli ze sprawą do sądu. Telefonów nie odbierają, nie odpisują na maile. Wyobraźcie sobie: 2000 osób wpłaca w roku 2000,00zł- 4mln zarabia Feniks, a w sprawie nic nie robią, bo też i po co, skoro wyroki Sądu Najwyższego wyrażnie wskazują na ogół na zasiedzenie. Czysty zysk niskim kosztem. A my jesteśmy po prostu frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście o firmie Attenda z Wrocławia? Właśnie podpisałam z nimi umowę, z której co prawda wynika, że nie pobierają żadnych opłat z góry tylko prowizję o zasądzonej kwoty. ale czytając tyle negatywnych opinii na temat firm takich jak Feniks zaczęłam się obawiać. Proszę o opinię jeśli korzystaliście z jej  usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałam oszukana w ten sam sposób.Feniks wziął na wstępie 2000,00zł, minęły 3 lata, nawet w tym czasie nie poszli ze sprawą do sądu. Telefonów nie odbierają, nie odpisują na maile. Wyobraźcie sobie: 2000 osób wpłaca w roku 2000,00zł- 4mln zarabia Feniks, a w sprawie nic nie robią, bo też i po co, skoro wyroki Sądu Najwyższego wyrażnie wskazują na ogół na zasiedzenie. Czysty zysk niskim kosztem. A my jesteśmy po prostu frajerami.
Bo trzeba było czytać
Jezzzzuniu! Kolejny ********** frajerów szuka.... zaliczka :D :P :lol: .już wpłacam. Nr konta podaj!
Normalny prawnik nie przesiaduje na forach w poszukiwaniu dawców zaliczek. A wiadomo, że tu wioskowa klientela się przewija i niejeden z chciwości łyknie ten kit.Normalny prawnik nie tłumaczy się jak dziecko, co ile kosztuje.Nigdy nie skorzystam z prawnika produkującego się na gazetowych forach.To jest normalnie siara i kwas dla prawnika.
poPiół Ty jak zwykle wiesz swoje, nie chciałbym takiej kancelarii która nic nie bierze... naucz się jednej podstawowej zasady, "w życiu nie ma nic za darmo", za darmo to można ale dostać po d_u_p_i_e.A wysuwanie takich oszczerstw jest karalne, masz jakieś dowody to je przedstaw a jak nie to chociaż siebie nie ośmieszaj. To co teraz czynisz to naruszenie dóbr osobistych i proszę o zaniechanie tych praktyk.Ten temat miał posłużyć rozwinięciu dyskusji problemu jakim jest bezumowne korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorce przesyłowego, a nie na polemice z Tobą na temat czy kancelaria powinna brać pieniądze za swoje usługi czy nie.Energetyka nie była nigdy biedna i nie jest, a tak jak każdy, to dopóki nie musi, to nic nie robi (ze słupami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wierzcie korporacji Feniks.To oszuści i złodzieje.Ja też przez nich zostałam wycyckana na prawie 2600 zł.Nic nie zrobili przez ponad dwa lata.Pracownicy a zwłaszcza pani wiceprezes jest bardzo bezczelna.Inna rzecz ,że byłam bardzo naiwna i uwierzyłam w te bajki o wielkich pieniądzach,które otrzymam za słupy na działkach oczywiście w krótkim czasie. Ich przedstawiciel był bardzo miły i wydawało się kompetentny do momentu podpisania umowy,a potem zniknął,nie odbierał telefonów.Szkoda zdrowia,czasu,nerwów i pieniędzy na współpracę z tą pseudo korporacją. Zostałam oszukana w ten sam sposób. Feniks wziął na wstępie 2000,00zł, minęły 3 lata, nawet w tym czasie nie poszli ze sprawą do sądu. Telefonów nie odbierają, nie odpisują na maile. Wyobraźcie sobie: 2000 osób wpłaca w roku 2000,00zł- 4mln zarabia Feniks, a w sprawie nic nie robią, bo też i po co, skoro wyroki Sądu Najwyższego wyrażnie wskazują na ogół na zasiedzenie. Czysty zysk niskim kosztem. A my jesteśmy po prostu frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem tam nie dorabia sobie nasz znany lubelski prawnik pan Leniak
czy chodzi o pseudo prawnika Przemysława Leniaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością mógłby się tym zająć, badać historię słupa , rury, pisać pozwy, zażalenia. Byłby w swoim żywiole,, miałby kontakty z koleżankami i kolegami ze studiów,a tak to męczy neta w czterech ścianach i fiksuje coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy wszystkich zainteresowanych tematem odszkodowań! CLP Odszkodowania z sukcesami pomaga właścicielom nieruchomości, na których budowane są sieci przesyłowe w uzyskaniu należnego im wynagrodzenia lub odszkodowania za wyrządzone szkody i spadek wartości nieruchomości. Porada prawna jest bezpłatna. Zapraszamy na naszą stronę lub do kontaktu telefonicznego: 605260148    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TĄ NIBY FIRMĄ. 40 MIESIĘCY  STRACONE PIENIĄDZE !!!!!!!!!     JESTEM TERAZ  W INNEJ JUZ 2 ROZPRAWA ZA MNĄ  ... TRZYMAĆ KCIUKI  JAK WYGRAM WSZYSTKO  OPISZĘ .   PÓŻNIEJ PRZYJDZIE NA NICH KOLEJ O ODDANIE MOJEJ KASY !!!  ICH WYCENY MOŻNA WSADZIĆ SOBIE W DUPĘ !!!!     Trzymajcie się      DARO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Na takim stopniu ogólności to sobie możesz pieprzyć i nikogo to nie wzruszy. Konkrety ! Gdzie te słupy, kiedy postawione, ile  itd.
Odznacza się Pan brakiem kultury bowiem siedzi Pan za tym komputerem i czuje się bezpieczny. Apeluję o wyższy poziomo rozmowy.   Odpowiem Panu bowiem nie będę odpowiadał na brak kultuty brakiem kultury.   uzyskałem odszkodowanie i to w formie ugody na działkach koło Nidzicy, Lubawy i Ostródy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słupy z lat 50 i 60 tych. na pewno z zasiedzeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalne dochodzenie odszkodowań z tytułu słupów energetycznych.   kancelaria@modusodszkodowania.pl tel. 788 80 90 90      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAnie Tomaszu,   z całym szacunkiem ale taka prosta i tania autoreklama do mnie nie przemawia.    Ktoś słyszał coś o Modus ?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...